وام خرید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

وام خرید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

افراد حقیقی و حقوقی مشغول در صنعت تولید، کارخانه داران و واحد های تولیدی (کوچک و بزرگ) می توانند جهت خرید ماشین آلات و تجهیزات کارگاه، بروز رسانی محل کار و تولید، می توانند تا ۷۰ درصد مبلغ پیش فاکتور ارائه شده تسهیلات دریافت نمایند.

کلیه افراد حقیقی و حقوقی مشغول در صنعت، تولید و کارخانجات صنعتی و تولیدی می توانند جهت خرید ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز و به روز رسانی دستگاه های کارکرده و اور حال کردن مجموعه تولیدی تا ۷۰ درصد مبلغ فاکتور ارائه شده تسهیلات دریافت نمایند.

در این راستا با گذاردن وثیقه ملکی معتبر به عنوان ضامن پرونده اعتباری در اقساط یک تا پنج سال تسهیلات دریافت نمایند و در این راستا کمکی به ارتقا در کسب و کار خود و با نرخ مصوب تسهیلات دریافت کرده و کمک تولید کشور و فروش بیشتر خود و ارزش آفرینی در حوزه صنعت و تولید کالاها با ماشین آلات به روز جهانی با کمترین ضریب خطا اقدام کرده.

خدمات مشاوره وام خرید تجهیزات صنعتی وام آسا

مجموعه مشاوره وام آسا نیز در این راستا با تعهد کاری بالا مشاوره جهت تامین سرمایه خرید کلیه ماشین آلات صنعتی، خط های تولید و راه اندازی آن را صفر تا صد بر عهده گرفته و متعهدیم با به کارگیری متخصصین در این حوزه کمک به رشد و ارتقا شغلی افراد در حوزه صنعت را ایفا کنیم.

 

وام خرید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

تماس و مشاوره با کارشناسان وام آسا

جهت دریافت مشاوره و خدمات از کارشناسان ما در شرکت وام آسا تماس بگیرید.