مشاوره تامین مالی

فعالان حوزه صنعت تولید جهت تجهیز کارگاه ویا خرید ماشین آلات و امکانات جدید، همچنین سایر فعالان در حوزه های مختلف تجاری با مشکل بزرگی به اسم سرمایه درگردش یا سرمایه مورد نیاز خرید کالا و تجهیزات و تامین امکانات مواجه هستند. لذا برای تامین سرمایه می توانند از راه های مختلفی اقدام نمایند، که یکی از بهترین راه ها، اخذ تسهیلات از منابع مالی معتبر  به صورت وام های رسمی می باشد.

پروژه ها و ایده های بسیاری بدلیل بی ثباتی قوانین و نبود شفافیت در اجرای رویه ها، با چالش تامین منابع مالی روبروی می شوند. به همین دلیل بسیاری از پروژه ها نیمه تمام و یا به کل لغو می گردند. به این منظور به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود در مراحل آغازین برنامه ‌ریزی یک پروژه، تامین مالی را جدی گرفته و اطلاعات خود را در این خصوص تکمیل نمایید.

از این رو گروه مشاورین وام آسا با مشاوره و شناسایی شرایط و اهداف متقاضی اقدام مناسب جهت مشاوره و معرفی به منابع معتبر رسمی تحت نظارت بانک مرکزی جهت تامین سرمایه رسمی را می نماید.

گروه مشاورین وام آسا

گروه مشاورین وام آسا با ۱۵ سال سابقه درخشان (عضو انجمن IMCA) در خدمت مشتریان گرامی می باشد. مشاورین وام آسا از ابتدا تا انتهای پروسه تامین مالی در کنار شما خواهند بود، تخصص مشاوران مجموعه وام آسا، سرعت و دقت در پاسخگویی وهمچنین ارائه بهترین مشاوره به مشتریان است. تمامی خدمات این مجموعه کاملا تضمین شده می باشد.

جهت مشاوره با کارشناسان گروه وام آسا و دریافت بهترین راهکارها درخصوص تامین مالی برای پروژه های خود، با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تامین مالی

تماس و مشاوره با کارشناسان وام آسا

جهت دریافت مشاوره و خدمات از کارشناسان ما در شرکت وام آسا تماس بگیرید.