روند دریافت وام کالا

روند دریافت وام کالا

روند دریافت وام کالا

با دریافت وام کالا میتوانید به جای خرید اینترنتی به صورت اقساطی کالای خود را تهیه کنید! برای اطلاع از روند دریافت وام کالا با ما همراه باشید. 

دریافت وام کالا فقط به افرادی تعلق میگیرد که قصد خرید کالا دارند، درغیر این صورت بهتر است فکر وام دیگری باشید، گروه مشاورین وام آسا آماده همراهی شما در این زمینه هستند. 

شرایط دریافت وام کالا

  • وام کالا مخصوص متقاضیان خرید کالا و لوازم خانگی می باشد. 
  • متقاضیان نباید چک برگشتی یا بدهی به سیستم بانکی داشته باشند. 
  • اقساط وام کالا طی دوره ۶ و ۹ و ۱۲ و ۲۴ ماهه قابل پرداخت است. 
  • این وام در قالب کارت اعتباری یا در ازای ارائه فاکتور در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. 
  • خرید کالا فقط از فروشگاه های تایید شده توسط بانک وام دهنده امکان پذیر است. 

بیشتر بخوانید: مشاوره وام کالا

مرحله اول دریافت وام کالا

باز کردن حساب در بانک وام دهنده، اولین قدمی است که متقاضاین باید بردارند، چرا که این وام به صورت کالا کارت در اختیار متقاصیان قرار می گیرد.

مرحله دوم دریافت وام کالا

قبل از دریافت وام باید بدانید که نمیتوانید با این وام از همه فروشگاه های شهر کالای موردنظر خود را تهیه کنید، بنابراین باید یکی از فروشگاه های معتبر بانک وام دهند را انتخاب و موجودی آن را بررسی کنید. 

پیش از انتخاب فروشگاهی، با آن ها ارتباط برقرار کنید و شرایط خرید با وام کالا و نحوه تحویل کالا را جویا شوید.

مرحله سوم دریافت وام کالا

دراین مرحله شما میتوانید خرید خود را از فروشگاه انتخاب شده انجام دهید و فاکتور خرید خود را در اختیار بانک وام دهنده قرار دهید.  ویا میتوانید این وام را در قالب یک کارت اعتباری از بانک دریافت کنید.

گروه مشاورین وام آسا

روند دریافت وام کالا

اگر فرصت کافی برای جمع آوری اطلاعات لازم برای دریافت وام کالا یا سایر وام ها را ندارید، کافیست با مشاورین وام آسا تماس حاصل فرمایید. 

گروه مشاورین وام آسا با ۱۵ سال سابقه درخشان (عضو انجمن IMCA) در خدمت مشتریان گرامی می باشد. مشاورین وام آسا از ابتدا تا انتهای پروسه تامین مالی در کنار شما خواهند بود، تخصص مشاوران مجموعه وام آسا، سرعت و دقت در پاسخگویی وهمچنین ارائه بهترین مشاوره به مشتریان است. تمامی خدمات این مجموعه کاملا تضمین شده می باشد.