دریافت وام کالا

دریافت وام کالا

باتوجه به این که قیمت کالا و لوازم خانگی روزانه دستخوش تغییراتی می شود، قطعا اگر پشتوانه مالی قابل اعتمادی نداشته باشید، درشرایط فعلی بازار با کمبود سرمایه روبرو خواهید شد. وام خرید کالا و لوازم خانگی، این امکان را برای شما فراهم می کند تا به همراه آن بتوانید کالای موردنظر خورد را تهیه کنید.

اگر برای خرید یا تعویض لوازم خانه، گوشی و حتی خودروی خود به بودجه بیشتری نیاز دارید، دریافت وام کالا برای شما بهترین گزینه است! وام خرید کالا یکی از انواع تسهیلاتی است که بانک ها برای تامین بودجه خرید کالاهای ضروری به مشترین خود پیشنهاد می کنند. شما میتوانید با کمک مشاورین گروه وام آسا بهترین و معتبرترین منابع مالی رابرای دریافت وام کالا انتخاب کنید.

دریافت وام کالا

در صورت نیاز به دریافت وام کالا چه باید کرد؟

قبل از دریافت وام کالا باید توجه داشته باشید که بانک ها این وام را در قالب کارت اعتباری ویا در ازای فاکتور خرید یک کالا به شما پرداخت خواهند کرد؛ شما با کارت اعتباری این وام فقط می توانید خرید انجام دهید و نمی توانید از آن به صورت نقدی برداشت کنید. همچنین باید درنظر داشته باشید که این فاکتورها باید از فروشنده های مورد اعتماد بانک صادر شده باشند، بانک ها فروشگاه هایی را در لیست خود قرار میدهند که در لیست فروشگاه های معتبر وزرات صمت ثبت شده باشند.

اگر برای خرید کالایی به مشکل خورده اید یا سرمایه کافی برای خرید آن محصول را نداشتید، مشاورین وام آسا درخدمت شما هستند. مشاورین مجموعه وام آسا با بررسی منابع مالی مختلف مناسب ترین گزینه را به شما معرفی خواهند کرد، تا بتوانید کالای مورد نظر خود را به صورت اقساطی خریداری کرده و اقساط آن را در بازه های زمانی مشخص شده پرداخت نمایید.

دریافت وام کالا

دریافت مشاوره از وام آسا

گروه مشاورین وام آسا با ۱۵ سال سابقه درخشان (عضو انجمن IMCA) در خدمت مشتریان گرامی می باشد. مشاورین وام آسا از ابتدا تا انتهای پروسه تامین مالی در کنار شما خواهند بود، تخصص مشاوران مجموعه وام آسا، سرعت و دقت در پاسخگویی وهمچنین ارائه بهترین مشاوره به مشتریان است. تمامی خدمات این مجموعه کاملا تضمین شده می باشد.

جهت مشاوره با کارشناسان گروه وام آسا و دریافت بهترین راهکارها درخصوص تامین مالی برای پروژه های خود، با ما تماس حاصل فرمایید.