گروه وام آسا

وام آسا بعنوان نهادی قدرتمند و متعهد با هدف تسهیل در تامین منابع مالی گروه های مختلف جامعه جهت پیشبرد اهداف و فعالیت های اقتصادی آن ها فعالیت دارد. همواره تعهد و تخصص، دو فاکتور اصلی در فعالیت مشاوران و متخصصان ما در گروه وام آسا می باشد. رضایت مشتریان و موفقیت های ما گواه بر توانمندی ما در ارائه مشاوره و تامین مالی طیف گسترده ای از پروژه های تجاری، تولیدی، صنعتی و صنفی است که اکنون به آن ها می بالیم.

گروه وام آسا با تکیه بر تجربه و تخصص خود توانسته نیازهای متعدد و تخصصی متنوعی در زمینه مشاوره را برای مشتریان خود فراهم آورد. این خدمات شامل مشاره تامین مالی، مطالعات بازار، بررسی و امکان سنجی پروژه ها، بررسی ریسک، مشاوره سرمایه گذاری، تهیه طرح توجیحی، بررسی و تحلیل سرمایه گذاری و سود در گردش، خرید تجهیزات و ملزومات صنعتی و خرید ملک و بسیاری موارد دیگر می باشد.

وام آسا vamasa
وام آسا دریافت وام

تسهیلات جهت سرمایه در گردش

افراد شاغل در حوزه های مختلف صنفی می توانند جهت تامین و رشد منابع مالی واحد صنفی خود، از این تسهیلات استفاده نمایند.

تسهیلات جهت خرید ماشین آلات صنعتی

شاغلین در حوزه صنعت می توانند جهت تجهیز کارگاه و خرید ماشین آلات صنعتی از این تسهیلات استفاده نمایند.

تسهیلات جهت خرید ملک

افراد می توانند برای خرید آپارتمان مسکونی در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران تا ۷۰% ارزش ملک خریداری شده، تسهیلات در کوتاه ترین زمان دریافت نمایند.

گروه وام آسا

وابسته به شرکت تجارت گستر و عضو انجمن مشاوران ایران IMCA

معتبرترین مجموعه مشاوره امور تسهیلات و تامین سرمایه با پانزده سال سابقه درخشان

با مشاوره ما می توانید کمبود نقدینگی و تامین سرمایه فعالیت اقتصادی خودرا تا هر مبلغ مورد نیاز در حدود ۲۵ روز کاری تامین نمایید

این تسهیلات با مشاوره همکاران ما و همکاری شما از معتبرترین مجموعه های مالی با نرخ سود مصوب اخذ خواهد شد

 

ماموریت

مشاوره تخصصی و تامین نیازهای مالی مشتریان در بازار سرمایه با بالاترین میزان سرعت و کیفیت بزرگترین ماموریت ماست. توسعه و گسترش خدمات، همراه با تثبیت و تحکیم جایگاه خود در بازار سرمایه و اقتصاد کشور در گرو انجام تعهدات و تامین آرامش خاطر ذینفعان و تحقق اهداف ایشان می باشد. از اینرو گروه وام آسا با تکیه بر دانش تخصصی مشاوران خود، مدیریت صحیح، بررسی و تحلیل رفتار بازار و بالابردن کیفیت خدمات خود در تلاش است تا همیشه در بلندترین قله موفقیت خود و مشتریان خود گام بردارد.

چشم انداز

با تلاش و پشتکار می توان به  هر هدفی رسید! هدف ما در گروه وام آسا برآورده سازی نیاز مشتریان و همچنین تثبیت و ترفیع جایگاهمان در بازار سرمایه و اقتصادی کشور می باشد. رسیدن به این مهم تنها با تلاش و ارتقا دانش تخصصی و همچنین بروز نگه داشتن این دانش، مطابق با تغییرات و شرایط کشور و همچنین بهره گیری از پرسنل با تجربه و کاردان میسر است. لذا این شرکت با تکیه بر تجارب گذشته، و توانایی تاثیرگذاری و رضایت و همراهی مشتریان خود، راه خود را آغاز و تا رسیدن به اهداف والای خود دست از تلاش بر نمی دارد.