تسهیلات بانکی

تسهیلات بانکی

تسهیلات بانکی

تسهیلات بانکی وام هایی هستند که در زمینه های کالا، خودرو، مسکن، تامین مالی و… به متفاضیان اعطا می شود.

تسهیلات بانکی راهی برای تامین مالی مشتریان و درآمدی برای بانک ها شناخته می شود. برای دریافت وام از بانک ها، متقاضیان نیازمند ارائه مدارکی مانند فیش حقوقی، مدارک شناسایی و… می باشند.

انواع وام و تسهیلات بانکی در سال ۱۴۰۳

وام های بانکی در اشکال مختلفی ارائه می شوند، بعضی از این تسهیلات فقط توسط موسسات مالی خاص به متقاضیان اعطا می شوند، برخی دیگر در همه بانک ها و موسسات بانکی قابل دسترسی هستند. البته باید توجه داشت که براساس نوع وامی که متقاضیان به دنبال آن هستند، شرایط و مدارک لازم، اقساط، ضمانت نامه های موردنیاز متغییر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره اخذ تسهیلات

قابل ذکر است که فرآیند بررسی و اعتبارسنجی متقاضیان در همه نوع تسهیلات بانکی یکسان است.

تسهیلات ازدواج

تسهیلات ازدواج

تسهیلات ازدواج یکی از مهم ترین وام های بانکی است که دولت درجهت آسان کردن ازدواج درنظرگرفته است. وام ازدواج به دلیل داشتن متقاضیان زیاد گاهی دارای روند طولانی مدتی می باشد.

کسانی که قصد دریافت وام ازدواج را دارند، ابتدا باید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنند، در مرحله بعدی بانک با متقاضی تماس خواهد گرفت، بعد از تماس بانک متقاضی به همراه مدارک خود به محل بانک مورد نظر مراجعه میکند‌.

مشاورین وام آسا آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه وام ازدواج می باشند.

تسهیلات قرض الحسنه

تسهیلات بانکی

یکی از معمول ترین تسهیلات بانکی، وام قرض الحسنه است. افرادی که برای تامین مالی نیاز به مبلغ مشخصی با بازپرداخت اقساطی و سود پایین دارند، مناسب است.

مشاورین وام آسا آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه تسهیلات قرض الحسنه می باشند.

وام خرید کالا

متقاضیان می توانند برای خرید کالا به صورت اقساطی درخواست وام خرید کالا داشته باشند. با دریافت این نوع از تسهیلات بانکی امکان خرید کالاهای اساسی منزل مانند یخچال، تلویزیون، فرش و… فراهم می شود.

 مشاورین وام آسا آماده ارائه خدمات در زمینه مشاوره وام کالا می باشند

تسهیلات خرید خودرو

تسهیلات خرید خودرو

باتوجه به قیمت حال خودرو، یکی از راه های خرید خودرو دریافت وام بانکی است، البته این وام فقط برای خرید خودرو های داخلی قابل استفاده است.

مشاورین وام آسا آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه تسهیلات خرید خودرو می باشند.

وام خرید یا تعمیرات مسکن

وام خرید یا تعمییر مسکن

یکی دیگر از تسهیلاتی که بانک ها در اختیار مشتریان خود قرار میدهند، وام تعمییرات یا خرید مسکن است.

وام های مرتبط با مسکن خود دارای چند نوع می باشند برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه، میتوانید با مشاورین گروه وام آسا در ارتباط باشید.